100.GADSKĀRTA

 

Iesaisties tradicionālās Gadskārtas kopīgā svinēšanā Latvijas Republikas 100. gadā!

Rīcības mērķis:

Latviskās pašapziņas stiprināšana caur Gadskārtas ritu tradīcijas izpratni un pārmantošanu.

Ikkatrs latvietis ir aicināts kopā piedzīvot gadskārtas svētkus, izjūtot tautas vienotību ar mūsu zemi un dabu, lai katrā Latvijas novadā ir vismaz viena Gadskārtas svētku norises vieta, kur ikviens var pievienoties savas apkārtnes vietējai latviešu kopienai ikkatrā no astoņiem gadskārtas svinamo dienu rituāliem.

Iezīmē savu novadu latviskā Latvijā – piesaki savu gadskārtas svētku rituāla vietu un laiku Vislatvijas 100.gadskārtas svētku kartē.

Sūti pasākuma pieteikuma aprakstu uz e-pastu pasaule@latviskadziveszina.lv , iekļaujot svētku notikuma nosaukumu, vietu, laiku, nelielu norises aprakstu un ilustratīvu attēlu vai pasākuma plakātu, kā arī savu kontaktinformāciju interesentiem un saiti uz pasākuma vai organizatora interneta vietni!


 

Tradīciju kopēji un svētku rituālu vadītāji, viedokļu un zināšanu apmaiņai, pirms katriem svētkiem aicināti piedalīties Latviskās dzīvesziņas paSaules saietos, lai izlīdzinātos izpratnē par Gadskārtas svētku nozīmi un bagātinātu savas zināšanas par svinamo dienu un rituālu tradīcijām un praktisko dzīvesziņas pielietojumu gada ritējumā.

>> PIETEIKTIES DARBA GRUPĀ <<<


 

Es esmu TAUTA!

Es esmu ZEME!

Es esmu VALSTS!

 Es esmu LATVIJA!